5 січня 2023, 11:45

Російський патріарх Кирило звернувся до України з цинічним проханням – Мережа обурена

Російський патріарх хоче на 2 дні припинити бойові дії через Різдво, після чого не проти знову продовжити війну.

Російський патріарх Кирило звернувся до України з цинічним проханням – Мережа обурена

Путінський патріарх Кирило (Гундяєв) закликав встановити різдвяне перемир'я 6-7 січня та припинити вогонь. Російський патріарх хоче припинити обстріли РФ тільки на 2 дні, після чого не проти у колишньому режимі влаштовувати ракетні удари по Україні. Заяви Кирила публікують російські інформаційні агентства з посиланням на прес-службу РПЦ.

Однак в Україні заяву Кирила (Гундяєва) сприйняли з обуренням.

Відомий український журналіст і блогер Денис Казанський у своєму телеграм-каналі наголосив на граничному цинізмі російського патріарха, який за 10 місяців війни жодного разу не засудив варварське вторгнення окупантів в Україну, а тепер просить про перемир'я.

Казанський підкреслює, що Гундяєв не закликає назавжди зупинити війну та вбивства українських дітей і жінок. Пуски російських ракет 5 і 8 січня (поза Різдвом) по українських містах його цілком влаштовують.

"Ось така хамська, фальшива та цинічна псевдомиротворчість викликає більше злості й обурення, ніж мовчання. А ти, мразь, не хочеш закликати своїх солдатів НАЗАВЖДИ припинити вогонь і зупинити вбивства православних жителів України!? Не на один день, коли тобі, мерзотник, це потрібно, а остаточно. По-твоєму, на Різдво скидати ФАБи на Бахмут не можна, а 5 і 8 січня можна?" - пише журналіст.

Більше того, Казанський нагадав, як після початку вторгнення російської армії в Україну Гундяєв мовчки спостерігав звірства російських військових в Україні, жодного разу не засудивши війну.

"Коли пішли "брати Київ за 3 дні" цей маніяк у рясі чомусь мовчав. Мабуть, уже уявляв себе у Лаврі. А як стали сотнями труни приходити на новорічні свята з Макіївки, так згадав про перемир'я. Страшно отримати ще пару "Хаймарсів" у казарми на Різдво, так?" - пише він.

Більше того, користувачі нагадали, як на Великдень російська армія завдала ракетного удару по Одесі, вбивши 8 осіб, зокрема маму та немовля.

"Думаєте, патріарх Кирило це засудив?" - зазначає Казанський.

Більше того, Кирило, відомий своєю підтримкою війни в Україні та лояльним ставленням до влади, вважає президента РФ Володимира Путіна "борцем з Антихристом".

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!

Автор: Марк Ворошилов

Останні новини