31 грудня 2022, 15:54

Що не так із "військовими" з новорічного привітання Путіна: розкрито черговий обман

У зйомках ролика за участю президента Росії знову була задіяна вже всім відома масовка.

Що не так із "військовими" з новорічного привітання Путіна: розкрито черговий обман

Президент РФ Володимир Путін вирішив змінити формат новорічного привітання: він уперше звернувся до росіян не біля Кремля, а в оточенні військових, нібито учасників "спецоперації" в Україні, принаймні так відрапортували у прес-службі адміністрації президента РФ і російські ЗМІ.

Однак насправді у зйомках привітання була задіяна вже звична масовка, яка неодноразово супроводжувала російського президента на різного роду публічних заходах.

Незалежні журналісти звернули увагу, що одна з "жінок-військових", яка присутня у новорічному відеопривітанні, вже неодноразово з'являлася на кадрах з Путіним, причому поставала вона у різних ролях. 

Так, у 2016 році вона була серед рибалок, які сфотографувалися з господарем Кремля на озері у Новгородській області, а у 2017 році стояла поруч із Путіним на різдвяній службі у Новгородському монастирі. 

У 2017 і 2019 роках ця ж жінка зіграла роль продавчині морозива на авіашоу "МАКС", яке відвідав Путін. 


"Актори", які грають різні ролі на зустрічах президента РФ із "народом", імовірно, є співробітниками Федеральної служби охорони - спецслужби, що здійснює функції з державної охорони керівництва Росії.

У своєму новорічному зверненні Путін кілька разів назвав війну Росії проти України "доленосною та поворотною подією" та заявив про "моральну правоту" Москви. Анексовані регіони України він визнав "історичними територіями Росії" та повідомив про необхідність "йти тільки вперед".

Нагадаємо, наприкінці листопада серед "мам мобілізованих", з якими зустрівся Путін, виявилися московські чиновниці. Зокрема, журналісти впізнали заступника директора ДБУ Центр дозвілля та спорту "Юність" Ольгу Бельцеву.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!

Автор: Артем Малиновский

Останні новини