27 грудня 2022, 17:29

Вірменія звинуватила Путіна у примусі до членства у "Союзній державі"

Кремль змушує Вірменію приєднатися до так званої "Союзної держави" РФ і Білорусі.

Вірменія звинуватила Путіна у примусі до членства у "Союзній державі"

Москва, судячи з усього, дійсно задумала відтворення аналога СРСР. Вона схиляє Вірменію стати членом так званої "Союзної держави" РФ і Білорусі, використовуючи при цьому вельми небезпечні методи.

З такою відвертою заявою 26 грудня виступив в ефірі "Громадського телебачення" секретар вірменського Радбезу Армен Григорян, передає Діалог.UA.

Він дав зрозуміти, що Москва чинить, зокрема, військовий тиск, щоб затягнути Вірменію у свій "СРСР 2.0".

"Що стосується Союзної держави, то, природно, звідси йде і тиск на Вірменію. Щоразу, коли вірменська демократія... чинить опір цьому, вона отримує тиск у вигляді військової сили... Ескалація (конфлікту у Карабасі - ред.) 13 вересня також пов'язана з цим. Здебільшого, це мотив усієї кризи", - заявив Григорян.

Він уточнив, що Москва також змушує Вірменію надати Баку коридор по своїй територієї.

Реакція Москви була швидкою та схвильованою. Прессекретар російського диктатора Дмитро Пєсков почав звинувачувати секретаря вірменського Радбезу у провокації та навіть в обмані.

"Ніхто з російських чиновників цього не говорив і ні через кого не доводив до вірменської сторони", - почав запевняти представник путінського режиму.

Варто зазначити, що Пєсков неодноразово раніше робив брехливі заяви від імені Кремля. Наприклад, напередодні повномасштабного вторгнення російських військ в Україну він наполегливо переконував, що ніякої війни РФ не планує, тобто віри словам прес-секретаря російського диктатора немає.

Раніше Діалог.UA повідомляв, що, на думку Латиніної, "Вірменія у страшній небезпеці".

Ми також писали, що у Соловйова вимагають насильного "повернення" Грузії, Вірменії та Азербайджану.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!

Автор: Татьяна Шевченко

Останні новини