2 грудня 2022, 10:02

"Рабство та вже неприкрите", – житель РФ нецензурно розкритикував Путіна та показав умови життя

Мешканець однієї з глибинок РФ уже 22 роки чекає, коли у рідному місті буде створено всі умови для життя, які Путін обіцяє з року у рік.

"Рабство та вже неприкрите", – житель РФ нецензурно розкритикував Путіна та показав умови життя

Чоловік зізнався, що з 2000-го року чує від Путіна одні й ті самі слова про хороше життя у майбутньому, але віз і нині там. При цьому жителі країни перетворюються на рабів.

Сьогодні, 2 грудня, Антон Геращенко на своїй сторінці у Telegram-каналі виклав ролик від пабліка "Ешкин Крот". Журналісти попросили жителя Росії описати своїми словами шляхи розвитку країни.

Росіянин одразу ж попередив, що відповідатиме на це запитання матами. Ось уже 22 роки він чує від Путіна, що для нового шляху розвитку необхідне розгойдування, однак уся РФ у дупі, а люди живуть в убогих будинках.

Йому соромно перед європейцями й американцями, які просто висміяли б умови життя росіян, якби приїхали у гості. А майбутнє Росії він бачить як рабство, причому рабство вже неприкрите.

Наприкінці листопада президент РФ знову нагадав про те, що настав час переселяти жителів країни з нетрів і створювати їм більш якісні умови життя. Також Путін завив, що всі країни, які забороняють російську культуру, "не дуже розумні".

Раніше у Мінкультури РФ підтримали ідею режисерів про створення фільмів про Європу, яка "деградує".

Нагадаємо, результати закритого соцопитування, проведеного за ініціативою Кремля, засвідчили, що тільки 25% жителів РФ за продовження "спецоперації" проти України.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!

Автор: Дмитрий Мироненко

Останні новини