30 листопада 2022, 09:57

"Він перестане бути главою держави", – Пономарьов пояснив, коли Путін втратить легітимність влади

Після деокупації Криму Путін різко та безповоротно втратить легітимність своєї влади, та йому не допоможе навіть ядерна зброя, впевнений Пономарьов.

"Він перестане бути главою держави", – Пономарьов пояснив, коли Путін втратить легітимність влади

Російський опозиційний політик, ексдепутат Держдуми РФ Ілля Пономарьов зазначив, що зараз у Росії Путіна ще бояться, поважають і люблять, але після звільнення Криму його відразу ж перестануть сприймати як легітимного керівника країни. "Усе, на цьому моменті його авторитет як керівника повністю закінчиться", - упевнено заявив експерт в інтерв'ю Євгенії Кутнової для YouTube-каналу Politeka Online.

У момент, коли Путін втратить Крим, він перестане бути главою держави в очах усіх, підкреслив Пономарьов. І далі може статися все що завгодно: його отруїть власне оточення, повстане народ, почнеться хаос. Але найважливіше те, що з цього моменту він уже не буде главою держави.

"А ядерна кнопка?" - уточнила журналістка.

"У цій ситуації, я впевнений, люди її не натиснуть, тому що втрата Криму повністю знищить його легітимність і можливість віддавати накази. З цього моменту кожна людина, якій він що-небудь буде говорити, спочатку десять разів подумає, варто його слухатися чи ні", - відповів Пономарьов.

Нагадаємо, Ілля Пономарьов розповів про "таємні переговори" Лукашенка із Заходом.

Раніше Ілля Пономарьов пояснив, куди зник Путін після втрати Херсону: "Тепер є тільки астраханський кавун".

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!

Автор: Дарья Александрова

Останні новини