28 листопада 2022, 21:38

Захарова накинулася на Папу Римського зі звинуваченням у "збоченні"

Папа Римський Франциск назвав українців народом-мучеником, зазначивши, що найбільшу жорстокість на війні демонструють не росіяни, а чеченці та буряти.

Захарова накинулася на Папу Римського зі звинуваченням у "збоченні"

Папа Римський Франциск довгий час намагався тримати нейтралітет щодо війни в Україні, закликаючи до перемир'я, але не засуджуючи агресора. Однак днями він зробив сенсаційну заяву, яка розбурхала пропагандистів.

Понтифік назвав "найжорстокішими" у російській армії чеченців і бурят, які мучать українців.

"Найжорстокішими є, мабуть, ті, хто з Росії, але не належить до російської традиції, наприклад, чеченці, буряти тощо. Безумовно, той, хто нападає, - це Російська держава. Це цілком зрозуміло", - сказав Папа Римський.

Відома незнанням дипломатичного етикету та невмінням добирати слова речниця МЗС РФ Марія Захарова обурилася словами глави Католицької церкви. Вона рекомендувала згадати 90-ті роки - початок 2000-х, коли "нам же говорили рівно протилежне, що це росіяни, слов'яни, які мучать народи Кавказу, а тепер нам кажуть, що це народи Кавказу мучать росіян. Це ж треба бути збоченцями істини".

Глава Бурятії Олексій Циденов також заступився на захист земляків-окупантів.

Він звинуватив США у геноциді індіанців у Північній Америці.

"Чи хтось скаже, що хрестові походи були сповнені чесноти? Столицю європейської держави місто Белград або цілу державу Лівію було розбомблено без участі бурят і чеченців", - заявив Циденов.

Варто зазначити, втрачаючи аргументи, пропагандисти вмить згадують про гріхи інших, не замислюючись, що виправдовують сучасні масові вбивства та військові злочини трагедіями минулих років. При цьому росіяни навіть не усвідомлюють, що так визнають порушення законів війни.

Раніше у парламенті Нідерландів висловили впевненість у тому, що Володимира Путіна потрібно судити трибуналом у Гаазі. У місті почали підготовку до цього історичного процесу.

Тим часом влада Латвії помітила підготовку Путіна до майбутнього трибуналу.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!

Автор: Анастасия Югова

Останні новини