18 листопада 2022, 10:49

"Потрібно битися на полі бою", – російські пропагандисти розкритикували тактику Путіна

На російському телебаченні назвали головну помилку Путіна у веденні війни проти України.

"Потрібно битися на полі бою", – російські пропагандисти розкритикували тактику Путіна

Останнім часом Кремль робить головну ставку на удари по енергетичній системі України, однак навіть російські пропагандисти запідозрили, що це неправильна тактика. Про це написав у своєму Telegram-каналі український політик Антон Геращенко, додавши відеофрагмент російського шоу, де путінський журналіст критикує дії російської армії.

"Я все-таки вважаю, що перемагати нам доведеться у полі України, а не США. Так, США допомагають Україні у полі якийсь час ще протриматися, але якщо ми обмежимося тільки ось такими не надто регулярними ракетними ударами (по енергетичній системі - ред.), то, звісно, це послабить економіку, зв'язок і здебільшого знищить електрику в Україні, але, рідні мої, взагалі-то всі попередні війни велися без жодної електрики. Зрозуміло, що це призведе до ослаблення ЗСУ, які звикли розраховувати насамперед на зв'язок і на якісь американські штучки з розвідки. У них на цьому все зав'язано. Але перемагати у кінцевому підсумку все одно доведеться у полі конкретні українські війська", - висловив свою думку путінський пропагандист.

Своєю чергою, Антон Геращенко лаконічно прокоментував цю заяву: "Навіть на Геббельс-ТБ запідозрили, що це неправильна тактика, адже все-таки потрібно битися на полі бою, а не тероризувати мирне населення".

Нагадаємо, Антон Геращенко відреагував на заяву МЗС РФ про відмову виведення своїх військ з України.

Раніше Антон Геращенко висміяв черговие пригнічення мобілізованих росіян: "Ряджені у військову форму раби".

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!

Автор: Дарья Александрова

Останні новини