У Кремлі назвали винних щодо Херсону: Пєсков зробив першу заяву
Дмитро Пєсков не вважає відступ із Херсону "принизливим", про що сказав сумним голосом.

Секретареві президента РФ нагадали, що лише кілька тижнів тому диктатор Володимир Путін на церемонії на честь "приєднання нових територій" сказав, що "Херсон і Росія будуть разом назавжди", а сьогодні армія РФ панічно тікала з міста, кидаючи техніку та підриваючи мости.
Дмитру Пєскову довелося відповідати на незручні запитання та висловлювати позицію Кремля щодо події. Тelegram-канал "Україна 365" публікує аудіозапис.
У Кремлі вже знайдено й винних у втечі російських військ із Херсону.
Секретар Путіна щосили намагається зняти відповідальність із диктатора, наголошуючи, що рішення щодо "негативного наступу" ухвалювали Суровікін і Шойгу.
Крім того, відхід із Херсону не заважає Кремлю і далі вважати Херсонську область "частиною" РФ, про що свідчать заголовки у пропагандистських ЗМІ.

За словами спікера Путіна, РФ не шкодує, що прийняла Херсонську область до свого складу.
Повідомлялося, що окупанти самі дали підказку ЗСУ, як змусити їх покинути лівий берег Дніпра.
Раніше джерело поінформувало, що Путіну передано умови миру з Україною через посередника.
ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!!!
Останні новини
"Додає впевненості", – Зеленський розповів, що Умеров привіз із США після переговорів з Віткоффом
14:56Дирижаблі та надзвукові літаки: у РФ заявили про "перспективні транспортні технології", але є нюанс
14:46У Криму вигадали новий метод рекрутингу у силові структури РФ – правозахисник про настрої кримчан
14:01Українська артилерія та дрони виходять на новий рівень – у ЗСУ розкрили деталі сучасних розробок
13:27Костенко назвав умову, за якої ми можемо почати повертати наші території: "Це стратегічне питання"
09:20