18 жовтня 2022, 12:24

У катастрофі Су-34 у Єйську помітили дивність – змушує подивитися на катастрофу під іншим кутом

Винищувач "Су-34", що впав на дев'ятиповерхівку в Єйську, летів дивним маршрутом, а пілот міг уникнути жертв.

У катастрофі Су-34 у Єйську помітили дивність – змушує подивитися на катастрофу під іншим кутом

Катастрофа Су-34 в Єйську 17 жовтня викликає безліч питань. Достеменно відомі лише лякаючі факти: станом на полудень 18 жовтня у дев'ятиповерхівці загинули 13 людей, серед них троє дітей.

Дивно, що на обох відео винищувач довго летить саме у напрямку житлових будинків. Іншими словами, у пілота було більш ніж достатньо часу, щоб відвести літак у бік від багатоповерхівки, тим самим уникнувши людських жертв. У Мережі наголосили, що від аеродрому, з якого злетів Су-34, до місця аварії було 4 км. Про це повідомляє Діалог.UA.

У Росії також намагаються пояснити катастрофу, вказуючи на те, що подібне вже було, але лише один раз. Таку думку висловив відставний генерал-майор армії країни-окупанта пілот Володимир Попов. У коментарі російському пропагандистському виданню "Фонтанка" він заявив, що з такою ж дивною цілеспрямованістю на житловий будинок літак падав у Росії "тільки раз – у Новосибірську". За словами Попова, тоді пілот цивільної авіації мав психічний розлад.

Співрозмовник ЗМІ наголосив, що, згідно з інструкцією, пілот Су-34 мав катапультуватися лише тоді, коли об'єктам наземної інфраструктури не існувало загрози.

Нагадаємо, Діалог.UA також публікував відео з місця катастрофи, на якому можна побачити пілота винищувача одразу після катастрофи.

Раніше мер Дніпра Борис Філатов прокоментував аварію Су-34, заявивши, що саме через такі дії окупантів Україна і переможе у війні.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!

Автор: Павел Приходько

Останні новини