Пілот Су-34, що впав на будинок у Єйську, відповів на головне питання – відео з місця катастрофи
Пілот винищувача, який розбився в Єйську, потрапив на відео та навіть поговорив із перехожими, які намагалися допомогти йому.

Житель Єйська зняв відео з місця падіння винищувача "Су-34" на житловий будинок. На записі чути вибухи, чоловік біжить і пригинається за автомобілі, потім знаходить пілота, що лежить посеред дороги. Льотчику вже намагалися допомогти перехожі, поцікавилися, чи він почувається нормально, на що той відповів ствердно.
На відео, опублікованому у Telegram-каналі "Україна 365", чути, як "оператор" запитує у пілота, "чи збили винищувач".
"Ні", - відповів льотчик.
Далі пілотові пропонують допомогти зняти парашут, але він відмовляється.
Нагадаємо, винищувач "Су-34" впав на 9-поверховий будинок в Ейську 17 жовтня, у результаті обрушилися перекриття з 9-го до п'ятого поверхів. За останніми даними, загинуло 13 людей, із них троє дітей, не менше 19 поранено.
Пізніше з'ясувалося, що літак упав лише за 150 метрів від школи, де у цей момент було не менше 600 дітей.
Останні новини
"Примари" ГУР спалили у Криму "жирні" цілі: вражені Ан-26 і дві РЛС – у Мережі з'явилося відео
14:56У Покровську горіла навіть земля: у 155-й ОМБр показали, як громили колону до останнього окупанта
14:52