17 жовтня 2022, 14:39

Медведєв вирішив залякати Ізраїль дружбою, Бандерою та Шухевичем

Медведєв пригрозив Ізраїлю, що у разі надання військової допомоги Україні дружби більше не буде.

Медведєв вирішив залякати Ізраїль дружбою, Бандерою та Шухевичем

Вічно п'яний заступник голови Ради безпеки РФ Дмитро Медведєв знову видав чергові претензії щодо Ізраїлю, закликаючи країну оголосити Шухевича та Бандеру "своїми героями".

У РФ не можуть вгамуватися та зрозуміти, що жодна демократична країна у світі не підтримує її агресію проти України. Однак Медведєв досі перебуває у якомусь "іншому світі".

Заступник голови Ради безпеки РФ загрожує Ізраїлю "серйозними" наслідками, якщо уряд країни ухвалить рішення про військову допомогу Україні.

Медведєв погрожує, що РФ більше не буде дружити з Ізраїлем. Колишній глава РФ закликає уряд Ізраїлю відразу ж після постачання зброї Україні визнати Бандеру та Шухевича "своїми героями".

У війні проти України РФ підтримують виключно такі ж терористичні та диктаторські країни, як і вона сама. Їх можна перерахувати на пальцях однієї руки. Саме ця позиція і дратує Медведєва, як і весь Кремль.

Напередодні міністр у справах діаспори Ізраїлю Нахман Шай закликав уряд країни розпочати постачання озброєння Україні. Як причину він навів Іран, який готовий почати постачати РФ балістичні ракети, які будуть спрямовані проти тієї самої України.

Він закликав наслідувати приклад США та НАТО.

Раніше російський блогер повідомив про те, що Путін і надалі проводитиме мобілізацію включно до 1 березня 2023 року.

Нагадаємо, 16 жовтня міністр Шай закликав уряд Ізраїлю розпочати постачання Україні зброї на тлі іранської допомоги РФ.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!!

Автор: Дмитрий Мироненко

Останні новини