10 жовтня 2022, 15:16

Путін спробував виправдати масовані бомбардування України

Диктатор Володимир Путін і Міноборони РФ висловилися щодо сьогоднішніх бомбардувань українських міст.

Путін спробував виправдати масовані бомбардування України

Кремлівський злочинець заявив, що "завдано масованого удару "високоточною" зброєю великої дальності по об'єктах енергетики, військового керування та зв'язку України".

Ракетні удари Путін спробував виправдати нібито "терористичними методами" режиму у Києві.

Тelegram-канал "Україна 365" публікує відеофрагмент виступу кривавого диктатора на Раді безпеки РФ.

За його словами, атаку було розпочато на пропозицію Міноборони РФ, яку підтримав Кремль.

"Київ поставив себе на одну дошку з найодіознішими терористичними угрупованнями. Залишати без відповіді подібні злочини просто неможливо", - стверджує Путін, ймовірно забувши, що саме його країна є терористом, який вторгся на чужу землю таі вбиває мирних українців.

Крім того, президент РФ загрожує "повторити" масований удар: "Відповіді будуть жорсткими та відповідатимуть рівню загроз".

Також він оголосив, нібито Україна намагалася підірвати "Турецький потік", а "СБУ здійснила три теракти щодо Курської АЕС".

Паралельно з цим у Міноборони РФ заявили, що "всі цілі ударів досягнуті, всі призначені об'єкти в Україні вражені", тобто вони офіційно зізнаються, що цілями ударів були дитячі майданчики та мирні перехожі. Ракети прилетіли по центру Києва, цивільними автомобілям, пішохідним мостам, офісним центрам, паркам й енергетичный інфраструктурі.

Раніше Зеленський зазначив, як Росія ракетними ударами підтвердила, що вона "держава-терорист", показавши лицемірство Путіна.

Нагадаємо, в Україні відреагували на масовану ракетну атаку, попередивши про наслідки.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!!

Автор: Марина Журавлева

Останні новини