6 жовтня 2022, 10:38

Путін стурбований темою палацових переворотів: як поводився диктатор на зустрічі з вчителями

Під час онлайн-зустрічі з лауреатами та фіналістами конкурсу "Учитель року" Путін почав допитувати вчителя історії про причини Пугачівського повстання.

Путін стурбований темою палацових переворотів: як поводився диктатор на зустрічі з вчителями

5 жовтня 2022 року, у День вчителя у Росії, Володимир Путін провів онлайн-зустріч з лауреатами та фіналістами конкурсу "Учитель року", під час якої відзначився трохи дивовижною поведінкою. Зокрема, йдеться про бесіду президента РФ з учителем історії, під час якої диктатор почав наполегливо розпитувати співрозмовника про Пугачівський бунт і його причини.

На YouTube-ресурсі "Популярна політика" російські опозиційні журналісти вже встигли прокоментувати поведінку кремлівського лідера.

За їх словами, Путіна зараз турбує саме те, що й має турбувати людину, яка, можливо, стоїть на порозі палацового перевороту.

Під час бесіди з учителем історії диктатор жваво цікавився у співрозмовника, чому Пугачівський бунт взагалі став можливим. Чи не через те, що центральна влада була ослаблена?

Історик відповів, що свою роль зіграли палацові перевороти, які почалися після смерті Петра I, і один за одним з'являлися лжеімператори.

"По суті, це елемент ослаблення центральної влади", - знову маніакально констатував Путін.

Ведучий YouTube-каналу "Популярна політика" Ілля Шепелін справедливо зазначив, що Пугачівське повстання виникло якраз у період абсолютної влади у Росії та парадокс полягає у такому: абсолюїзм збігається з часом палацових переворотів, саме тому Путін має всі шанси увійти в історію як повалений диктатор.

Нагадаємо, Путін знайшов винних у бездарних результатах мобілізації – у Москві назріває розкол.

Раніше Олег Жданов заявив, що Росія стоїть на порозі палацового перевороту – Путін у критичному стані.

Не зайвим у цьому контексті буде нагадування про те, що Галкін і Пугачова поставили на місце кремлівських посіпак Милонова та Михалкова.

Крім того, Гордон упевнений, що остання заява Пугачової – доленосна: "Війна буде припинена".

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!


Автор: Дарья Александрова

Останні новини