5 жовтня 2022, 22:25

Мобілізовані до Таманської дивізії РФ на межі бунту – добірка відео

Мобілізовані солдати РФ кинуті напризволяще, тому підняли справжній бунт.

Мобілізовані до Таманської дивізії РФ на межі бунту – добірка відео

Реалії російської часткової мобілізації росіяни стали відчувати на собі. Кинуті напризволяще військовослужбовці Таманської дивізії підняли справжній бунт. Відео обурень солдатів РФ публікує ТГ-канал "Україна 365".

Мобілізовані відверто говорять, що немає ні забезпечення, ні житла, ні підготовки. Зброю роздають списану, 70-х років. Люди поголовно хворіють, а їхнє здоров'я не цікаве нікому.

Офіційних документів не оформлено. Військові квитки не заповнені. Банківські картки не активовані, що не гарантує отримання хоч якогось фінансування.

Викликає запитання і відібраний контингент. На відео наочно видно, що на плацу зібрані люди із занедбаною стадією алкоголізму, багато похилого віку та тих, хто потребують медичної допомоги.

У зв'язку з цим очевидно, що основну частину військового бюджету, швидше за все, витрачено на пропаганду, робота якої у РФ налагоджена на найвищому рівні.

Відомо, що мобілізація у РФ у рази підняла рівень тривожності у суспільстві, панічні настрої присутні у солдатів та їхніх сімей.

Повідомлялося про те, що прорахунки мобілізації можуть спричинити бунти солдатів і відмови підкорятися командуванню.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!

Автор: Ольга Пилипенко

Останні новини