29 вересня 2022, 14:23

Путін збирає депутатів Думи у Кремлі оголошувати анексію: Пєсков назвав дату

Члени російської Думи отримали запрошення до Кремля на 30 вересня, заявив Пєсков.

Путін збирає депутатів Думи у Кремлі оголошувати анексію: Пєсков назвав дату

Спікер Кремля Пєсков оголосив, що завтра о 15:00 у Кремлі російська влада проведе захід "підписання договорів" про "вступ" до складу РФ нових територій. У ній візьме участь Путін, який виступить із промовою.

Про це повідомляють російські інформаційні агенції.

Кремль поки що частково контролює окремі райони Донецької, Луганської, Запорізької та Херсонської областей, які, як передбачається, Москва спробує оголосити своєю територією. Про анексію Харківської області більше не йдеться, оскільки під натиском контрнаступу української армії російські окупанти втекли з її території.

"А Харківську область не приймають? Начебто обіцяли та казали, що назавжди", - коментують заяву Пєскова соцмережі.

У свою чергу, російський експерт Анатолій Несміян у своєму телеграм-каналі зазначає, що поспіхом організовані так звані "референдуми" та подальше "приєднання" навряд чи матимуть будь-яку силу.

"Назвати це ескалацією складно: сам факт раптового "бігом-бігом" проведення референдумів означав, що з цими результатами або торгуватимуться, або фіксуватимуть результат. Втім, жодної фіксації, звичайно, немає: ні самі референдуми, ні їхні підсумки, ні наступні дії не визнає ніхто, ну за винятком, можливо, двох-трьох маргінальних режимів. Однак зупинитися Кремль уже не в змозі", - зазначив він.

Раніше Зеленський відмовив Путіну в якихось домовленостях через "референдуми".

Ми також писали, що у британській розвідці розповіли про те, навіщо Путін провів "референдум" і на який ефект він чекає.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!

Автор: Марк Ворошилов

Останні новини