29 вересня 2022, 08:03

"Захід обов'язково відповість", – Гіркін звернувся до Путіна на тлі можливого ядерного удару по Україні

Терорист Ігор Гіркін звернувся до Володимира Путіна з вимогою не застосовувати проти України ядерну зброю.

"Захід обов'язково відповість", – Гіркін звернувся до Путіна на тлі можливого ядерного удару по Україні

Останнім часом багато ЗМІ все більше приділяють увагу темі ядерної зброї РФ і можливості її застосування проти України. Свою думку висловили багато експертів, аналітиків, журналістів й ін. Днями своє слово взяв і Гіркін.

Російський терорист і блогер Ігор Гіркін в ефірі однієї зі своїх передач відкрито заявив Путіну, щоб той не надумав застосовувати проти України ядерну зброю, інформує "Україна 365".

Вчора, 28 вересня, у Мережі з'явилися кадри, на яких Гіркін чітко заявив, що як тільки РФ застосує тактичну ядерну зброю, Захід не забариться.

Протягом трьох місяців, а може й менше, аналогічна зброя буде передана Києву, яку він відразу ж застосуватиме проти Росії.

Терорист, на відміну від російських пропагандистів і чиновників, навіть не сумнівається, що Захід обов'язково відповість на ядерний удар з боку РФ, якщо такий буде.

Західні експерти поки що не можуть точно визначитися з думкою, чи зможуть США вчасно відстежити момент натискання на "червону кнопку" за наказом Путіна. Одні впевнені, що підготовка до ядерного удару займає багато часу та це буде відомо розвідці. Інші запевняють, що тактичну ядерну зброю можна підготувати тихо та західні спецслужби про це навіть не дізнаються.

Раніше ми повідомляли, що вдруге за 23 роки рейтинг Путіна впав на 6%. Опитування проводили аналітики з "Левада-центру" після оголошення главою РФ "часткової" мобілізації.

Нагадаємо, західні експерти уважно спостерігають за Калінінградською областю, з території якої Путін може запустити ядерну зброю у бік України. А ось український політолог Снєгірьов пропонує уважно спостерігати за Білоруссю, з території  якої можуть полетіти ракети з ядерною боєголовкою.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!!


Автор: Дмитрий Мироненко

Останні новини