У Рязані чоловік підпалив себе та бігав по вокзалум, протестуючи проти мобілізації
З вокзалу у Рязані забрали чоловіка, який підпалив себе та кричав, що не хоче бути мобілізованим.
26 вересня у Росії сталося відразу кілька скандальних інцидентів, пов'язаних із мобілізацією. Наприклад, на автовокзалі у Рязані чоловік здійснив невдалий акт самоспалення. Росіянин кричав, що не хоче брати участь у мобілізації, та бігав по приміщенню вокзалу, охоплений полум'ям.
Відео події опублікували у Telegram-каналі "Арестович News".
Поліція та медики погасили вогонь і відвели бешкетника з вокзалу.
Зважаючи на все, резерв Володимира Путіна розвалюється на очах, план кремлівського диктатора виявився таким же "болючим", як і його автор.
Нагадаємо, вогонь для боротьби з мобілізацією використовують не лише у Рязані, а й у Кіровську Ленінградської області, де військкомат підпалили, попередньо просвердливши дірку у стіні. З 21 вересня у РФ спалили вже 14 військкоматів.
Сьогодні також повідомлялося, що військкомат в Урюпінську Волгоградської області закидали коктейлями Молотова.
Раніше в Усть-Ілімську Іркутської області мобілізований Руслан Зинін розстріляв військкома та був затриманий.
Останні новини
Окупанти можуть збивати ракети Storm Shadow і HIMARS, але є один момент: Ігнат поділився деталями
08:08Кремль вибрав 8 регіонів, включно з окупованими, які будуть віддуватися за дефіцит бюджету РФ, – ЗМІ
08:01Чому у РФ не можуть досягти консенсусу щодо питання "перемоги в Україні": в ISW знають причини
07:45"Краще цивільним не потикатися", – Світан різко поставив на місце Безуглу за її критику Залужного
13:55"Я бачив це", – Гордон розповів про ганебні вчинки росіян, які Кремль сьогодні всіляко заохочує
13:25"Нас зраджують і винищують свої ж", – дружини російських мобілізованих публічно накинулися на Путіна
12:14