26 вересня 2022, 10:38

"Ми шоковані", – стало відомо про перевірки, які Грузія влаштувала росіянам на кордоні

У Мережі з'явився скріншот повідомлення росіянки, в якому вона розповіла, що потрібно робити громадянам РФ, щоб їх впустили до Грузії.

"Ми шоковані", – стало відомо про перевірки, які Грузія влаштувала росіянам на кордоні

Громадянка РФ Катерина Вільна не змогла пройти разом із чоловіком і синами "тест на вошивість", який влаштувала Грузія на своєму кордоні. Виявляється, росіяни, які втекли від мобілізації, повинні проходити на грузинському кордоні детектор брехні, де їх запитують про ставлення до війни у Грузії, до Криму і так званої "спеціальної військової операції" в Україні.

"Хлопці, чому ніхто не пише про поліграф? Ми у шоці! Чоловіка (51 рік) і синів (26 та 29 років) відвели до кімнати для допиту на грузинському кордоні, сказали проходити поліграф, інакше не впустять ніяк", - написала у соцмережі незадоволена громадянка РФ.

Також мешканка країни-агресора наголосила, що її близькі не пройшли детектор брехні, а на російському кордоні її синам уже вручили повістки. При цьому росіянка написала два твердження, що суперечать один одному. Спочатку вона зазначила, що їм "все одно на політику", але потім, обурившись на Грузію, яка здала її дітей, гірко констатувала: "Ми просто не знаємо, що нам робити, нам ніде не раді, але ж ми просто патріоти своєї країни".

Втім, відтепер росіянам не доведеться проходити навіть поліграф, бо з 26 вересня Грузія закрила кордон для чоловіків із РФ від 18 до 55 років.

Нагадаємо, в Іркутській області РФ мобілізований відкрив стрілянину по військкому.

Також ми повідомляли, що з Росії за кілька днів втекло близько 300 000 чоловіків призовного віку.

Раніше у Дагестані почали спалювати портрети Путіна та поставили Кремлю ультиматум.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!

Автор: Дарья Александрова

Останні новини