24 вересня 2022, 21:20

Бізнесмен Потапенко попередив росіян у зв'язку з мобілізацією: "Усі чоловіки віком 18–60 років, пишіть заповіт!"

Експерт попередив, що після приїзду в Україну російських мобілізованих із високою ймовірністю може очікувати смерть.

Бізнесмен Потапенко попередив росіян у зв'язку з мобілізацією: "Усі чоловіки віком 18–60 років, пишіть заповіт!"

Відомий російський економіст, радіоведучий, блогер і громадський діяч Дмитро Потапенко, виступаючи на своєму каналі у "Ютубі", порадив співгромадянам віком від 18 до 60 років написати заповіт, передає Діалог.UA.

"Усі чоловіки від 18 до 60 років, пишіть заповіт! Так, це неприємно з погляду розуміння, що ваш земний шлях може дуже швидко закінчитися, але, як говорив Воланд, людина не просто смертна, а іноді раптово смертна", - сказав експерт .

Потапенко наголосив, що офіційна назва мобілізації "часткова" - це дуже невірна назва. Крім того, він закликав росіян не довіряти Путіну й іншим представникам влади у Кремлі.

"В указі президента немає нічого про "частковість". Це пусті домисли. Часткової мобілізації у нас не існує, тому будьте готові до всього", - додав він.

Нагадаємо, президент РФ Володимир Путін підписав пакет поправок до закону про військову службу: відтепер росіянам загрожує до 10 років позбавлення волі за нез'явлення на службу, а також добровільне здавання у полон.

Як повідомлялося раніше, в Омській області РФ мобілізовані побили росгвардійців, закликаючи тих їхати "вмирати разом із нами".

Додамо, у російському Владивостоці "мобам" одразу видають чорні пакети, а у Приморському краї їх забезпечили дуже старими іржавими автоматами.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!

Останні новини