24 вересня 2022, 12:54

"Всі у такому стані їдемо", – мобілізований у РФ показав обстановку біля військкомату

З'явилися кадри з Приморського краю РФ, де чоловіки, які отримали повістки, чекають відправки на передову.

"Всі у такому стані їдемо", – мобілізований у РФ показав обстановку біля військкомату

Поки що в одних російських регіонах мобілізовані напиваються та влаштовують бійки на місцях збору, у Владивостоці кандидатам на відправку в Україну одразу видають великі чорні поліетиленові пакети.

Кадри з військкоматів РФ, де за указом Путіна йде масовий набір "гарматного м'яса" для війни, публікує Тelegram-канал "Україна 365".

У Кавалеровому Приморського краю нетверезий чоловік записав для друга відео про те, як відбувається мобілізація. Ті, хто готується до відправки на фронт, прямо у військкомату розпивають спиртні напої іта засинають на лавках.

"Тут менти... На передову їдемо. Ось ми у такому стані всі їдемо", - озвучує кадри автор відео.

На іншому записі з Владивостока зняли, як мобілізованим одразу дають чорні пакети. Ніхто ні на що не натякає, але якась логіка простежується. Долю тих, хто потрапив під часткову мобілізацію, все вирішено.

Нагадаємо, у Приморському краї мобілізованим видали непридатні для використання іржаві автомати Калашнікова. Росії нема чим спорядити військо.

Як писав Діалог.UA, Ель Мюрид вважає, що перша хвиля мобілізованих приречена. Експерт прогнозує, що за нею у "м'ясорубку" одразу кинуть другу, після - третю партію.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!!

Автор: Марина Журавлева

Останні новини