20 вересня 2022, 08:05

У Держдумі відповіли на запит проведення "референдуму" у "ЛНР"

У РФ заявили про наміри провести так званий "референдум" щодо визнання самопроголошеної "ЛНР" суб'єктом РФ найближчим часом.

У Держдумі відповіли на запит проведення "референдуму" у "ЛНР"

У російській Держдумі вирішили підіграти ватажкам російських анклавів на Донбасі та всерйоз заговорили про дати проведення "плебісциту" в ОРДЛО.

Депутат Держдуми, координатор міжпарламентських зв'язків з "народною радою ЛНР" Віктор Водолацький стверджує, що голосування проведуть "найближчим часом", пише пропагандистське агентство ТАРС.

"Це буде осінь, але не пізня", – сказав депутат.

За його оцінками, виборча система формування "ЛНР" готова до проведення референдуму на 100%.

Довідково: як часто мешканцям захопленого Донбасу обіцяли вирішити питання з "приєднанням" до РФ.


Як повідомлялося раніше, представники з "ДНР" і "ЛНР" просять своїх ватажків негайно провести "референдуми" щодо входження до складу РФ. Заява прозвучала практично синхронно після чергового обстрілу Донецька, організованого загарбниками для картинки пропаганди.

Російська пропаганда дала зрозуміти, що подібна вимога не буде схвалена Кремлем. Однак, за іншою версією, "голосування" необхідно, щоб Москва могла зберегти свій вплив на територіях Донбасу, що залишилися під її контролем.

Голова Луганської області Сергій Гайдай вважає, що "референдум" необхідний для легалізації проведення загальної мобілізації у Росії.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!

Автор: Анастасия Югова

Останні новини