19 вересня 2022, 12:54

"Це лякає Путіна", – з Росії почали тікати судді, благаючи політпритулку

Засновник проекту Gulagu.net Володимир Осєчкін заявив, що Путіна усунуть не ліберали, а співробітники силової системи, оскільки він перестав бути для них гарантом стабільності та благополуччя.

"Це лякає Путіна", – з Росії почали тікати судді, благаючи політпритулку

Російський опозиціонер, бізнесмен, правозахисник, засновник проекту Gulagu.net Володимир Осєчкін переконаний у тому, що на Путіна чекає Гаага, оскільки він вчинив цілу низку злочинів проти людства та людяності. Крім того, експерт вважає, що російського диктатора приберуть люди із силової структури РФ.

"Судді з Росії почали тікати, вимагати політпритулку та давати свідчення про те, що у Росії суди - це не суди, а лише фейк та імітація, тому я думаю, що у Росії почалися незворотні зміни у самій силовій системі, і це лякає Путіна", – сказав Осєчкін в інтерв'ю Наталці Влащено, яке можна подивитися на YouTube-каналі "Влада&Влащенко".

Під час бесіди правозахисник зазначив, що Путін, як не крути, протягом 20 років був гарантом стабільності та благополуччя російського силового блоку. Він допомагав представникам цієї частини суспільства наживати величезні кошти, створював можливість дипломатичними шляхами їздити до Франції та закуповуватись на Єлисейських Полях, а дітям фсбшників і суддів – кататися на гірках у Діснейленді.

"Але зараз з погляду гаранта для силової системи він обнулився. Він став світовим ізгоєм. Він не має жодних серйозних контактів на Заході. Він підставив країну під гігантські міжнародні санкції і зганьбив російську армію, зробивши з неї зараз закінченого окупанта й агресора, і тому, звичайно, тут розрахунок не на якусь там умовно ліберальну опозицію, яка вийде з білими стрічками і все зміниться. Він уже не потрібен самій системі, це просто математичний розрахунок. Їм потрібен новий фронтмен, той, який поверне їм гарантії користування благами цивілізації айфонів, подорожей, покупок сучасних машин, і вони його (Путіна – ред.) самі замінять", – спрогнозував Володимир Осєчкін.

Нагадаємо, Володимир Осєчкін озвучив умову, за якої у Росії закінчаться ресурси на війну за лічені місяці.

Раніше Володимир Осєчкін розповів про кадрові перестановки у РФ: "Боротьба між Міністерством оборони та ФСБ".

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!

Автор: Дарья Александрова

Останні новини