17 вересня 2022, 16:37

Єреван прибрав величезний банер з Путіним перед приїздом Пелосі: більше не "навіки разом"

Вірмени прибрали в Єревані величезний банер із диктатором Володимиром Путіним напередодні візиту до країни конгресвумен Ненсі Пелосі.

Єреван прибрав величезний банер з Путіним перед приїздом Пелосі: більше не "навіки разом"

Спікер Палати представників Конгресу США Ненсі Пелосі з робочим візитом летить до Єревану. Вірмени, готуючись до приїзду конгресвумен, позбулися величезного банера з диктатором РФ Володимиром Путіним.

Увагу на це звернув у Telegram депутат Верховної Ради України Олексій Гончаренко, посилаючись на місцеві джерела.

Величезний банер з фото Путіна та написом "Навіки разом" був розміщений біля аеропорту Єревана. Висів він там кілька років. Тепер зник.

Гончаренко висловив думку, що банер прибрали не так через візит Пелосі, як через зраду Росією Вірменії. Справа у тому, що Москва відмовила Єреванові у допомозі у війні з Азербайджаном.

"Навіщо фото союзника, який зрадив двічі за пару років?" – висловив думку нардеп.

Варто зазначити, що Пелосі їде до Єревану на тлі загострення відносин Вірменії й Азербайджану. У ніч на 13 вересня відбулася перестрілка на кордоні двох країн, внаслідок чого загинули 135 вірмен і 71 азербайджанець. Єреван звинуватив Баку в агресії та запросив військову допомогу в ОДКБ - російський аналог НАТО. Проте вкотре отримав відмову.

Візит Пелосі до Вірменії – сигнал, що Москва може втратити важливого союзника.

Раніше Діалог.UA повідомляв, що росЗМІ анонсують вихід Вірменії з організації Путіна ОДКБ після відмови у військовій допомозі.

Ми також писали, що Казахстан готує удар по Путіну у вигляді виходу із ОДКБ. 

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!

Автор: Татьяна Шевченко

Останні новини