15 вересня 2022, 13:18

"Присіли на склянку, втягнулися", – Путін стурбований алкоголізмом серед своїх чиновників

Путін стурбований тим фактом, що після початку війни проти України багато чиновників із його оточення почали зловживати алкоголем.

"Присіли на склянку, втягнулися", – Путін стурбований алкоголізмом серед своїх чиновників

Ще у серпні під час зустрічі з тво глави Володимирської області Олександром Авдєєвим глава РФ зізнався, що його турбує факт зловживання алкогольними напоями серед російських чиновників і вищого керівництва країни.

Журналісти "Медузи" заявляють, що Путін не вимагає піднімати ціни на алкогольну продукцію, а хоче запустити рекламу "здорового способу життя".

З аналогічною пропозицією Путін звернувся до губернатора Кіровської області Олександра Соколова. Донедавна Путін так часто про проблему алкоголю не говорив. Журналісти заявляють, що остання згадка датується 2016 роком, коли 77 людей в Іркутську отруїлися "Глодом".

У "Медузі" заявляють, що для самих губернаторів РФ такі заяви Путіна стали повною несподіванкою, тим більше що ці два регіони, згідно зі статистикою, не належать до "областей-алкоголіків".

Джерело повідомляє, що ця тема стала болючою для Путіна після початку війни проти України. При цьому глава РФ більше переймається людьми зі свого найближчого оточення.

Чиновники, міністри, заступники, співробітники адміністрації президента РФ і навіть Радбезу за допомогою алкоголю знімають стрес. А причина — реальні збитки, які завдали санкції економіці РФ через вторгнення в Україну.

Однак ще одне джерело з росЗМІ повідомляє, що багато чиновників пили й до війни. Проте все це дуже обтяжує Путіна, оскільки чиновники кудись пропадають перед важливими та відповідальними заходами, а це все починає бачити "широка публіка".

При цьому Путін не має наміру звільняти таких чиновників.

РосЗМІ пишуть, що Путін пив лише у студентські роки, а з 2020 року нібито навіть пиво не п'є.

Раніше ми повідомляли, що Шольц поділився деталями телефонної розмови з Путіним, яка відбулася 13 вересня та тривала 90 хвилин.

Нагадаємо, Bloomberg повідомив, що у РФ вводиться 12-годинний робочий день для співробітників оборонної промисловості.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!!

Автор: Дмитрий Мироненко

Останні новини