15 вересня 2022, 12:21

Bloomberg: Путіну не допоможе навіть запровадження 12-годинного робочого дня в оборонній промисловості

Росіяни, які працюють в оборонній промисловості, перейшли на 12-годинний робочий день.

Bloomberg: Путіну не допоможе навіть запровадження 12-годинного робочого дня в оборонній промисловості

На 7-му місяці вторгнення російської армії в Україну глава РФ вирішив посилити оборонний комплекс країни. Для цієї мети було запроваджено 12-годинний робочий день. Також не виключено, що вони працюватимуть і щосуботи, але по 8 годин.

Журналісти видання Bloomberg повідомляють, що ефект від 12-годинного робочого дня в оборонній промисловості РФ триватиме недовго, оскільки санкції з боку Заходу сильно послаблять військову машину РФ.

Джерело повідомляє, що у липні на 30% зросло виробництво зброї, бомб й інших видів боєприпасів при тому, що ще у червні цей показник був дуже низьким.

Плюси показує і така категорія, як "інші транспортні засоби". І тут йдеться не тільки про велосипеди, а й літаки, бронетехніку та навіть кораблі.

Експерт із Oxford Economics Тетяна Орлова заявила, що після початку війни в Україні оборонна промисловість почала працювати набагато більше. Однак такий позитив триватиме недовго, оскільки західні санкції дадуть себе знати та незабаром російське оборонне виробництво виявиться без необхідних технологій і компонентів.

Ще у липні глава РФ підписав закон, що дає право уряду брати під свій контроль підприємства, які можуть допомогти в оборонній сфері. Якщо знадобиться, то працювати на заводах понаднормово.

Орлова заявила, що статистика за липень підтверджує збільшення державних замовлень на військову техніку й обладнання.

Джерело повідомляє, що якщо війна в Україні переросте у "війну на виснаження", то РФ не допоможе 12-годинний робочий день. Країна не зможе задовольнити власні потреби.

Раніше ми повідомляли, що після поразки російської армії на Харківському напрямку Кадиров закликав Путіна оголосити загальну мобілізацію.

Нагадаємо, у Держдумі РФ після поразки ЗС РФ на Харківщині депутати закликали президента оголосити про загальну мобілізацію.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!!

Автор: Дмитрий Мироненко

Останні новини