9 вересня 2022, 13:16

Царьов зламався: "новоросець" публічно закликає до розправ над росіянами

Колаборант Олег Царьов вимагає стратити військове керівництво Росії за поразку у війні з Україною.

Царьов зламався: "новоросець" публічно закликає до розправ над росіянами

У шанувальників "спецоперації" грандіозна "зрада" через стрімкий контрнаступ ЗСУ на Харківському напрямку та звільнення Балаклії. Відзначився із цього приводу ексдепутат Верховної Ради України зрадник Олег Царьов. Він згадав Сталіна та закликає до розправ над військовим керівництвом Росії.

Зухвалий пост Царьов опублікував на своєму каналі у Telegram 9 вересня.

"Наші пацани (російські окупанти - ред.) ... Через цих керівників там зараз гинуть на фронті ... Всіх розстрілювати не треба. Але хоч кого-небудь не просто треба - необхідно, причому я б розстрілював у нижній білизні, як розстрілювали під час Громадянської війни… Зараз якраз ті часи", - написав "новоросець".

Через цей кровожерливий вислів у Росії вже почали підозрювати, що Царьов може працювати на Україну. Telegram-канал "Сеятель ветра" називає його "провокатором".

"Колишній український депутат Царьов, який закликав Росію до участі у заздалегідь програшній і шкідливій війні з Україною, тепер вимагає... розстрілювати російських громадян. Зазвичай ми стримані у коментарях, але тут навіть у нас горять запобіжники від такого нахабства. Ти, пацюк, молись, щоби тебе не розстріляли, а просто видали в українську в'язницю за підсумком. Якого тільки непотреба не наповзло у Росію під час правліня Путіна", - пише російський ресурс.

Раніше Діалог.UA повідомляв, що Казанський висловився щодо заяв зрадника про провал російського вторгнення.

Також Царьов заявив, що не вірить у версію Міноборони РФ про вибухи у Криму.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!!

Останні новини