8 вересня 2022, 14:33

Звинуватити Путіна у держзраді: депутати Петербурга звернулися до Держдуми, озвучивши свої претензії

Рада муніципального округу (МО) Смольнінське у Петербурзі закликала Держдуму РФ висунути Путіну звинувачення у держзраді.

Звинуватити Путіна у держзраді: депутати Петербурга звернулися до Держдуми, озвучивши свої претензії

Учора, 7 вересня, група муніципальних депутатів зі Смольнінського більшістю голосів ухвалила рішення направити запит до Держдуми РФ, щоб депутати звинуватили чинного главу держави у державній зраді.

Новиною на своїй сторінці у Twitter поділився депутат МО Дмитро Палюга.

Також він виклав до Мережі скан документа, який вони подали до Держдуми. Пізніше ще один депутат Микита Юферєв заявив, що "за" пропозицію Палюги проголосувало 7 із 10 депутатів Смольнінського. При цьому решта утрималася.

Головні претензії депутатів МО Смольнінське виглядають так: під час війни в Україні гинуть молоді та працездатні громадяни РФ; страждає економіка країни; Україна вже отримала зброю від Заходу на суму понад 38 млрд доларів; НАТО встиг за цей час розширитися на Схід (заявки Фінляндії та Швеції).

Рішення Путіна про "спецоперацію" завдало лише шкоди самій Росії, саме тому депутати МО вимагають від Держдуми розглянути питання про висунення Путіну звинувачення у держзраді.

У коментарях до посади депутатів МО Смольнінське підтримали адекватні жителі РФ.

Варто зазначити, що ще на початку "спецоперації" в Україні група цих депутатів написала звернення до Путіна з вимогою зупинити війну. Паралельно планувалося проведення у Петербурзі антивоєнної демонстрації, проте місцева влада не дала добро.

Раніше ми повідомляли, що Пєсков озвучив умову Києву, виконання якої дасть змогу провести зустріч Путіна та Зеленського.

Нагадаємо, російські паблики повідомляють про те, що російські війська у районі Ізюму знаходяться в оперативному оточенні. При цьому вони цікавляться, чи отримає Путін доповідь про реальну обстановку на фронті.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!!

Автор: Дмитрий Мироненко

Останні новини