5 вересня 2022, 12:13

"Перша за півроку", – у Росії дружина полоненого російського солдата вийшла з плакатом до мерії

Дружина російського військовополоненого наважилася на сміливий вчинок – вийшла до мерії з плакатом, на якому написала прохання повернути її чоловіка з полону.

"Перша за півроку", – у Росії дружина полоненого російського солдата вийшла з плакатом до мерії

На YouTube-каналі Volodymyr Zolkin вийшло чергове інтерв'ю з полоненим російським окупантом Георгієм Курбатовим, в якому ведучі дали можливість поговорити з дружиною по відеозв'язку. Проте не лише солдат поспілкувався зі своєю дружиною, а й самі українці. Вони запропонували їй допомогти своєму чоловікові конкретним вчинком: "Ми це пропонуємо, але ніхто цього не робить. У Вашого чоловіка все добре. Його годують, він у полоні. На плакаті напишіть: "Мій чоловік Георгій у полоні. Поміняйте його!""

Після цього з російським солдатом продовжили розмову, запитавши його, чи вважає він себе окупантом. Спочатку він відповів, що ні, але журналіст у досить доступній формі провів паралель із Другою світовою війною, пояснивши, що війська, які вторглися на територію чужої країни, завжди є окупаційними. Подібне роз'яснення призвело до того, що полонений визнав себе окупантом. Також у нього запитали, як він вважає, чи вийде його дружина із плакатом заради нього, на що він впевнено відповів "так". Журналіст скептично посміхнувся, наголосивши, що ще жодна дружина цього не зробила, хоча багатьом пропонували. За словами журналіста, цей вчинок дружини справді прискорив би процес його повернення на батьківщину.

У підсумку наприкінці інтерв'ю глядачам показали відеофрагмент, де дружина Георгія Курбатова стоїть із плакатом біля мерії у Читі. На аркуші паперу було написано: "Мій чоловік у полоні. Поміняйте мого Георгія з полону!"

Глядачі оцінили вчинок дружини військовополоненого:

"Це ПЕРША дружина за півроку та кілька сотень інтерв'ю. Як би не залишилася єдиною.

Це сміливий вчинок! Вийшла за чоловіка! Дивно. Перший номер пішов. Чекаємо на масові виходи!

Дружина, походу, перша з усіх, кому небайдужий чоловік. Респект.

Молодець, дівчина, не злякалася. Встаньте, жінки Росії, на захист своїх чоловіків! Тільки разом, згуртовано можна домогтися свободи, свободи не лише ваших чоловіків, а й усієї вашої країни. Геть Путіна та його режим! Ні війні!

Дотримала слова, молодець. Допоможіть цьому "вояку" потрапити якнайшвидше до списку на обмін, і бажано, щоб це побачили дружини (батьки, брати та сестри) інших військовополонених... Думаю, почнеться ланцюгова реакція, хочу у це вірити".

Нагадаємо, Роман Костенко записав привітання з Днем Незалежності на тлі полонених окупантів, котрі стоять на колінах.

Раніше дружина російського солдата висловила побоювання, що ЗСУ вдарять по Москві.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!

Автор: Дарья Александрова

Останні новини