3 вересня 2022, 23:06

Соловйов назвав переваги ГУЛАГу над німецькими концтаборами та звинуватив українців у "розлюдненні"

Затятий російський пропагандист Володимир Соловйов озвучив переваги радянських таборів над німецькими концтаборами, звинувативши українців у нелюдяності.

Соловйов назвав переваги ГУЛАГу над німецькими концтаборами та звинуватив українців у "розлюдненні"

Популярний у РФ телеведучий Володимир Соловйов, який люто ненавидить Україну та є "рупором Кремля", цього разу зумів здивувати адекватних людей дивною заявою, нібито ГУЛАГ був гуманнішим, ніж німецький Освенцим: "У радянських таборах ти назвався, хто ти і яка у тебе стаття. Ти був індивідуальний. У німецьких концтаборах у тебе не було особистості".

Новий випуск авторської програми російського пропагандиста Володимира Соловйова можна переглянути на ТГ-каналі "Україна 365".

Після порівняння радянських та німецьких концтаборів, де наголос було зроблено на перевагах перших, оскільки радянські табори, виявляється, ставили за мету "перевиховання особистості", мова зайшла, як завжди, про українців. Російський журналіст-пропагандист поскаржився, що жителі країни, на яку напала РФ, негативно ставляться до росіян як до нації, називаючи окупантів орками, "відмовляючи у праві бути собою". Пропагандист агресивної країни, яка вбиває мирних громадян і руйнує міста та села України, назвав ставлення українців до росіян як "розлюднення".

Від Володимира Соловйова посипалися звинувачення на адресу українців: "Коли зараз "спадкоємці нацистської ідеї в Європі" говорять про нас, як про орків, говорять про нас, як про громадян Росії, які усі повинні відповісти, вони йдуть цим шляхом. Вони не бачать у нас особистостей, вони не бачать у нас людей. Розлюднення".

Після чого відомий пропагандист з особливим цинізмом додав: "Відмова нам у праві бути собою - це принципова відмінність нас від них. "Заражена нацизмом" Україна не бачить у нас людей. Для них ми орки, рішисти, а ми їх все одно жаліємо".

Раніше Соловйов впав в істерику та почав гавкати в ефірі, побачивши Шольца на "Гепарді".

Також Соловйов у паніці чекає на бомбардування Москви після вибухів у Криму.

Нагадаємо, Соловйов виговорив, які території України цікавлять РФ.

ВАЖЛИВО ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!

Автор: Алина Романенко

Останні новини