31 серпня 2022, 20:14

"Час мирного протесту минув", – опозиція РФ в Ірпені об'єдналася заради силового повалення Путіна

Російські опозиціонери об'єдналися в Україні задля збройного спротиву режиму диктатора Володимира Путіна.

"Час мирного протесту минув", – опозиція РФ в Ірпені об'єдналася заради силового повалення Путіна

В українському Ірпені, звільненому від російської окупації, 31 серпня три опозиційні російські організації підписали декларацію про співпрацю. Вони готові до повалення російського диктатора Володимира Путіна.

Про те, що сталося, повідомив у Facebook один із підписантів, колишній депутат Державної Думи Російської Федерації Ілля Пономарьов, який очолив це об'єднання.

Свій підпис під декларацією поставили Легіон "Свобода Росії", який бере участь у війні на боці України, "Російський добровольчий корпус", а також "Національна республіканська армія". Остання, нагадаємо, взяла на себе відповідальність за ліквідацію у Підмосков'ї російської ультраправої пропагандистки Дарії Дугіної.

За підсумком підписання документа Пономарьов заявив, що їхньою головною метою є створення революційного уряду, який забезпечить перехідний період у РФ після краху режиму Путіна. Символікою руху став біло-синьо-білий прапор.

В Ірпіньській резолюції йдеться, що три організації "поділяють завдання щодо звільнення РФ від путінської тиранії, припинення терору кремлівських силовиків... і якнайшвидшого припинення агресивної війни проти України".

Підписанти домовилися координувати свої дії у боротьбі з режимом, вести спільну інформаційну політику, а також сформувати політичний центр для взяття влади у свої руки після повалення Путіна. Координатором цього центру став Пономарьов.

Три організації запевнили, що вони мають намір боротися виключно із режимом Путіна, а простих громадян РФ мають намір звільнити від диктатури та захистити. Головна мета - створення вільної та незалежної Росії, в якій не буде олігархату, корупції, свавілля силовиків, воєн і анексій.

Рух закликав російську опозицію та простих громадян відкинути всі протиріччя та включитися у боротьбу з диктатором.

"Часи мирного протесту пройшли безповоротно... Кремлівський режим має бути знищений в ім'я миру на планеті та збереження життів росіян і українців", - йдеться у документі.

Раніше Гордон розповів, коли та хто звільнить Росію від путінської тиранії.

Ми також писали, що Пономарьов розповів про повстанський рух у Росії: "Об'єдналися, щоб скинути Путіна".

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!

Автор: Татьяна Шевченко

Останні новини