30 серпня 2022, 16:08

Путіна "перекосило" при згадці про "спецоперацію": момент потрапив на відео

Війна з Україною, зважаючи на все, викликає у російського диктатора Володимира Путіна зовсім не найприємніші емоції.

Путіна "перекосило" при згадці про "спецоперацію": момент потрапив на відео

Російський диктатор Володимир Путін провів зустріч із головою Росгвардії та своїм колишнім охоронцем Віктором Золотовим. Вони з "похоронним" виразом обговорили війну з Україною.

Уривок наради, опублікований прес-службою Кремля, доступний на Telegram-каналі "Україна 365".

У Мережі звернули увагу на те, як Путіна перекосило при згадці так званої "спецоперації". Очевидно, що диктаторові вже не подобається війна, яка не стала ні маленькою, ні переможною.

Упадницький настрій присутніх помітно з перших секунд ролика. І Золотов, і Путін, судячи з інтонацій, почувалися вкрай невпевнено.

"Почнемо з того, як триває бойова робота підрозділів військ Національної гвардії у рамках виконання завдань у ході "спеціальної військової операції" на Донбасі", - заявив Путін на початку зустрічі.

Перед згадкою про "спецоперацію" диктатор помітно запнувся. Він чи то згадував, як називається війна з Україною, чи взагалі не хотів говорити це слово.

Ще один цікавий момент стався, коли Золотов почав брехати про те, як російські силовики "відчувають підтримку населення на "звільнених" територіях". Путін у відповідь на це піджав губи та скривився. Очевидно, він чудово розуміє, що мешканці окупованих територій України вкрай негативно налаштовані проти окупантів.

У Мережі відзначають досить "болісний" вигляд глави Росії. Більшість наради він тримався руками за стіл і був вкрай напружений.

Нагадаємо, еліти у Кремлі звинувачують Путіна, що він в Україні потрапив до американської пастки, запевняє Бєлковський.

Ми також писали, що Кадиров публічно звинуватив Путіна у поразці в Україні - розпочалася "гризня".

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!!

Автор: Татьяна Шевченко

Останні новини