24 серпня 2022, 12:02

Шойгу знайшов нову причину, через яку "спецоперація" в Україні затяглася

Шойгу заявив, що він спеціально сповільнив перебіг "спецоперації" в Україні, щоб "мінімізувати жертви серед мирного населення".

Шойгу знайшов нову причину, через яку "спецоперація" в Україні затяглася

Вже 6-й місяць триває війна України проти російської армії. Спочатку у Кремлі планували взяти Київ лише за пару днів, проте минуло півроку, а "спецоперація" РФ провалилася.

Сьогодні, 24 серпня, глава Міноборони РФ Сергій Шойгу заявив, що він ухвалив рішення сповільнити перебіг "спецоперації" в Україні, щоб "мінімізувати" жертви серед мирного населення, інформує РіА "Новости".

Свою заяву міністр зробив у рамках наради Міноборони країн Шанхайської організації.

Виступаючи перед іншими міністрами, Шойгу брехав, заявляючи, що російська армія воює в Україні, "дотримуючись" норм гуманітарного права. При цьому, за його словами, всі ракетні удари нібито завдаються високоточною зброєю виключно по об'єктах "військової інфраструктури", включаючи військові склади, аеропорти та позиції ЗСУ. При цьому окупанти намагаються "не бити" по мирному населенню. Саме цей фактор і уповільнює "просування" окупантів углиб України.

Ну а далі Остапа просто понесло: Шойгу набрехав і про те, що нібито на окупованій території вони відновлюють інфраструктуру та надають населенню України "гуманітарну допомогу".

За словами глави Міноборони РФ, нібито українські військовослужбовці застосовують тактику "випаленої землі", грубо порушуючи усі міжнародні норми.

Також Шойгу заявив, що постачання Заходом зброї для ЗСУ лише "множать" кількість жертв і затягують саму війну.

Далі – більше, нібито сам Київ розправляється із солдатами, які хочуть здатися у полон.

Ще 24 травня Шойгу заявив, що "спецоперація" сповільнилася, щоб мирне населення України встигло евакуюватися з територій, де йдуть бої, а вже 2 серпня він сказав, що окупація Донбасу йде строго за наміченим планом.

Раніше британська розвідка озвучила головні успіхи російської армії після 6 місяців війни в Україні.

Нагадаємо, американські військові експерти заявили, що всі російські командири, які знаходяться в Україні, підпорядкувуються особисто Путіну.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!!

Автор: Дмитрий Мироненко

Останні новини