15 серпня 2022, 14:19

"Кремль у паніці", – британські ЗМІ дізналися про бажання РФ терміново закінчити війну з Україною

За даними британського видання, високопоставлений кремлівський чиновник таємно звернувся до Заходу, щоб допомогти покласти край вторгненню в Україну.

"Кремль у паніці", – британські ЗМІ дізналися про бажання РФ терміново закінчити війну з Україною

У західних ЗМІ з'явилася інформація про те, що високопосадовець таємно звернувся до Заходу з проханням допомогти зупинити війну Росії проти України. Він стверджує, що Кремль і його чиновники у паніці та відчайдушно шукають спосіб припинити війну.

Про це пише британське видання Daily Mirror.

Повідомляється, що високопосадовці, близькі до президента РФ, стурбовані санкціями та стрімким спадом економіки, викликаними війною.

"Вчора ввечері було заявлено, що високопоставлений кремлівський чиновник таємно звернувся до Заходу, щоб допомогти покласти край вторгненню в Україну. Кажуть, що таємний член еліти Володимира Путіна показав, що Кремль у паніці та відчайдушно потребує припинення кривавої війни. Вражаючі заяви про цей крок було зроблено у звіті, поширеному серед західних спецслужб", - зазначено у повідомленні.

Британські журналісти пишуть, що частина кремлівських чиновників серйозно стурбована дедалі більш тривожними ризиками навколо ситуації на Запорізькій АЕС.

Згідно інформації, що надійшла, контакт, ймовірно, стався за спиною Путіна безпосередньо з переговорником у ЦРУ або із західними дипломатами.

Інсайдер зазначає, що перебуває у страху за себе та свою сім'ю, оскільки раніше Путін уже провів кілька чисток серед високопоставлених силовиків й армійських чиновників.

Упродовж останніх тижнів надходить інформація про сигнали з Росії про бажання розпочати переговори з Україною, проте офіційний Київ відмовляється. Президент Володимир Зеленський висунув ультиматум, згідно з яким перемир'я можливе лише у тому випадку, якщо російські окупаційні війська відступлять за лінію, де вони перебували станом на 24 лютого.

Україна вийшла з переговорів із Росією навесні цього року, оскільки вважає переговорні позиції Москви неприйнятними для себе.

Раніше російські ЗМІ поширили інформацію про те, що чутки про анексію Донецької, Луганської, Херсонської та частини Запорізької областей "цілком випарувалися".

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!

Останні новини