15 серпня 2022, 12:07

"Захоплення абсолютно не видно", – Орєшкін розповів про невеселу перспективу для всіх росіян

Дмитро Орєшкін зазначив, що скоро з Росії не можна буде виїхати і країна перетворитися на "Північну Корею".

"Захоплення абсолютно не видно", – Орєшкін розповів про невеселу перспективу для всіх росіян

Радянський і російський політичний географ, політолог, кандидат географічних наук Дмитро Орєшкін змалював нерайдужні перспективи для громадян країни-агресора. За його словами, все йде до того, що незабаром із РФ не можна буде виїхати. "Росія стала на рейки зворотного руху до СРСР. І тут все прораховується", - заявив експерт в інтерв'ю Наталці Влащенко, яке можна подивитися на YouTube-каналі "Влада&Влащенко".

Володимир Путін змушений буде прибрати всіх свідків своєї ганьби, упевнений Орєшкін. Саме так робив свого часу Сталін після провалу колективізації, а згодом й індустріалізації. "Так, у радянських громадян залишилася у голові шкільна казка про немислимі темпи індустріалізації, але насправді це просто елементарна брехня. Також СРСР важко переміг Німеччину, значною мірою за рахунок ленд-лізу. Але це суперечить всій картинці світу, яка вбивалася у голови радянської людини", – пояснив політолог.

Після цього він підкреслив, що успішно забивати баки можна багатомільйонної аудиторії, яка не має альтернативних джерел інформації, але робити це зі своїми колегами зі спецслужб і бізнесу досить важко.

"Так, зараз вони (представники російської політичної верхівки – ред.) вдають, що вірять (Путину – ред.). Але захоплення вже зовсім не видно, – зазначив Орєшкін. – Всі ці генерали та генералішки, бізнесмени та бізнесменчики розуміють, що справа швах. І для того щоб усунути загрозу потенційного перевороту, їх доведеться "зачищати", а для цього потрібно буде закрити кордон".

Зазначимо, вже сьогодні росіяни масово залишають РФ, що, на думку Орєшкіна, рано чи пізно точно призведе до закриття кордону. Працювати буде нікому, і розпочнеться північнокорейська історія.

Нагадаємо, Дмитро Орєшкін оцінив загрозу застосування ядерної зброї Росією: "Цілком вистачить, щоб спотворити Європу".

Раніше Дмитро Орєшкін розповів про бродіння у колах російської еліти: "Вони розуміють, що програють".

Також Дмитро Орєшкін пояснив, як поразка у війні з Україною вже вплинула на репутацію Володимира Путіна: "Він лузер".

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!

Автор: Дарья Александрова

Останні новини