12 серпня 2022, 12:40

”Потрібна революція”, – громадяни РФ відповіли на запитання, чому з країни виїжджає так багато людей

Росіяни масово залишають країну у пошуках кращого життя на Заході. Щоб змінити ситуацію у РФ, потрібна лише революція, кажуть самі росіяни.

”Потрібна революція”, – громадяни РФ відповіли на запитання, чому з країни виїжджає так багато людей

За перше півріччя 2022 року у РФ 2,5 млн осіб оформили закордонні паспорти. Росіяни вирішили залишити свою країну, де з моменту приходу Путіна до влади ситуація у державі не змінюється.

Журналісти Telegram-каналу "Ешкин крот" вирішили поцікавитися у жителів РФ, чому громадяни залишають свою країну у пошуках кращого життя на Заході.

В інтерв'ю взяло участь п'ять громадян РФ: двоє чоловіків і три жінки віком від 20 та старші.

Перший респондент дав зрозуміти, що з РФ їдуть на Захід, бо уряду начхати на громадян своєї країни. Хлопець не сумнівається, що і через 100 років ситуація може не змінитися, якщо на той час біля керма "перебуватиме Путін".

Жінка пенсійного віку запропонувала повністю поміняти російський уряд, щоб ситуація у країні змінилася на краще. При цьому вона чудово розуміє, що жоден лідер просто так добровільно не залишить свою посаду, тому країні потрібна революція. Щоб збудувати щось нове, для початку необхідно зламати старе. Жінка заявила, що добровільно високі посади ще не залишив жоден російський чиновник.

Ще двоє заявили, що люди їдуть на Захід, тому що у самій РФ немає свободи, немає перспективи світлого майбутнього.

Наприкінці жінка заявила, що уряд ніколи не цінував працю людини, оплата праці не відповідала професійним якостям, саме тому багато "розумних людей" залишили країну в пошуках кращого на Заході.

Варто зазначити, що у березні одразу 553 тисячі громадян РФ подали заявки на закордонні паспорти, що на 36% більше, ніж це було у лютому до вторгнення РФ в Україну.

Не всі громадяни РФ хочуть жити у країні, яку Путін перетворив на міжнародного ізгоя та країну-терориста.

Раніше ми повідомляли, що громадяни Росії й досі думають, що Майдан у 2014 році у Києві влаштував саме Степан Бандера.

Тим часом в Іркутську представникам корінних народів заборонили спілкуватися в їдальні рідною мовою, а лише російською.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!!

Автор: Дмитрий Мироненко

Останні новини