11 серпня 2022, 14:55

"Бандера влаштував Майдан", – росіяни назвали несподівану причину початку війни з Україною

Обдурені пропагандою росіяни відповіли на запитання щодо причин війни з Україною, показавши свій дуже низький інтелектуальний рівень.

"Бандера влаштував Майдан", – росіяни назвали несподівану причину початку війни з Україною

У соціальних мережах викликало фурор відео з результатами опитування росіян, які відповіли на запитання про причини війни з Україною, про бандерівців, демократію та фашизм. При цьому відповіді вразили користувачів, які дивуються низьким інтелектуальним рівнем опитуваних.

Пересічні росіяни під дією кремлівської пропаганди повністю обдурені та позбавлені базових уявлень про політику, економіку та причини війни з Україною.

Фрагмент відео із опитуванням публікує Телеграм-канал "Україна 365".

Росіяни вважають, що раніше президентом України був Лукашенко, а бандерівці є послідовниками Остапа Бендера.

"Причина конфлікту у тому, що не того президента посадили в Україні, КВНщика. Він неправильно все робить. Я б старого залишив, Лукашенка. До цього воєн з ним не було. Якби Лукашенко залишився президентом України, такого не було б", - заявив один із респондентів.

"Бандерівці - це українці. Вони підтримують рух бандерівців. Бандера влаштував Майдан. Я чув, що бандерівці допомагали німцям, з історії якщо... Бендер, Остап Бендер чи якийсь тип. Остап Бендер, щось таке, людей катував чи спалював..." - заявляють росіяни під час опитування.

Тим часом у РФ почали оскверняти могили загиблих у "спецоперації" солдатів – нещодавній інцидент стався у місті Борзя Забайкальського краю.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!!

Автор: Марк Ворошилов

Останні новини