9 серпня 2022, 13:39

"Наше недоопрацювання", – Медведєв загрожує прем'єру Естонії Каї Каллас, яка виступила за заборону віз для росіян

Представник путінського режиму Дмитро Медведєв відкрито загрожує прем'єр-міністру Естонії Каї Каллас.

"Наше недоопрацювання", – Медведєв загрожує прем'єру Естонії Каї Каллас, яка виступила за заборону віз для росіян

Заступник голови Ради безпеки РФ, посібник диктатора Володимира Путіна Дмитро Медведєв вибухнув новою скандальною заявою. Він відкрито загрожує главі уряду Естонії Каї Каллас.

Зухвалий пост Медведєв опублікував на своїй сторінці у Twitter 9 серпня.

Чиновника вивело з себе те, що Каллас закликала "покінчити з туризмом із РФ" у той час, як російська армія веде загарбницьку війну проти України.

"Відвідування Європи - це привілей, а не право людини", - заявив прем'єр. Вона уточнила, що росіяни мають бути позбавлені туристичних віз.

Одіозний Медведєв у відповідь назвав прем'єра Естонії "тіткою". Він також почав загрожувати їй позбавленням волі, мабуть, натякаючи на викрадення.

"Те, що Ви на волі, не Ваша заслуга, а наше недоопрацювання", - написав представник путінського режиму.

Зазначимо, що останнім часом у Європі дедалі частіше звучать голоси про необхідність обмежити в'їзд росіянам, багато хто з яких навіть за кордоном продовжує підтримувати війну проти України, нацистські ідеї "руського світу" та диктатора Путіна.

Про це, зокрема, днями заявив президент України Володимир Зеленський в інтерв'ю The Washington Post. Він висловив думку, що росіяни мають "жити у своєму світі, доки не змінять свою філософію".

Глава держави підкреслив: громадяни РФ несуть пряму відповідальність за те, що творить їхня країна, оскільки саме вони обрали собі таку владу та не виступають проти їх рішень.

Раніше Медведєв назвав Казахстан "штучною державою", загрожуючи нападом на Грузію.

Ми також писали, що Зеленський відреагував на слова Медведєва щодо "судного дня".

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!!

Автор: Татьяна Шевченко

Останні новини