26 липня 2022, 08:15

Захарова знову загрожує Україні та Заходу

З 24 лютого Кремль не може змиритися з отриманою від України та західних союзників Києва відсіччю на полі бою.

Захарова знову загрожує Україні та Заходу

Багато військових експертів до початку повномасштабної війни в Україні не вірили у можливість ЗСУ утримати агресорів. Нашій країні давали 3-4 дні, після яких Київ мав пасти, а всі інші території перейшли б під контроль армії Путіна. Проте за 152 дні війни українці не лише втримали Київ і вигнали окупантів з Півночі України, а й не дозволили просунутися вглиб країни і, судячи з останніх даних із фронту, готують контрнаступи.

Російська Федерація за цей час висунула кілька версій нападу на Україну, але жодного разу так і не роз'яснила навіть власному народу кінцеву ціль і терміни "спецоперації". Тепер у Москві вимагають від Києва та Заходу припинити постачання озброєння для ЗСУ.

Цього разу рупором пропаганди виступила речник МЗС Росії Марія Захарова.

На її думку, рішення Євросоюзу щодо виділення пакету військової допомоги для України нібито говорить про неготовність сприяти політичному врегулюванню.

"Постачаннями українцям озброєнь і військової техніки ЄС продовжує інвестувати у подальші бойові дії. І при цьому лицемірно публічно заявляє, що нібито простягав Росії "оливкову гілку миру". Будь-які спроби здобути перемогу на полі бою - пряма дорога у прірву як для Києва, так і для Брюсселя", - заявила Захарова.

Раніше глава російського зовнішньополітичного відомства Сергій Лавров озвучив чергову "хотілку" Москви щодо України та звернувся до ООН.

Він також визнав, що за час війни територіальні апетити Кремля зросли – тепер Путін не лише хоче отримати контроль над ОРДЛО, а й може анексувати Херсонську та Запорізьку області.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!

Автор: Анастасия Югова

Останні новини