16 липня 2022, 17:53

У Росії пригрозили нападом на Казахстан, Туркменістан і країни Балтії

Бойовики ПВК "Вагнер" відкрито заявляють про плани військової агресії щодо низки держав.

У Росії пригрозили нападом на Казахстан, Туркменістан і країни Балтії

Бойовики російської приватної військової компанії "Вагнер" пригрозили війною Казахстану, Туркменістану та країнам Балтії. Про це відкрито йдеться у повідомленні, опублікованому у Telegram-каналі угруповання.

Бойовики обурилися рішенням влади Туркменістану заблокувати доступ до низки російських пропагандистських засобів масової інформації. Йдеться про такі ресурси, як ТАРС, РІА "Новости", "РБК", ІноСМІ, а також сайти російських телеканалів. Таким чином, під блокування потрапили практично всі російські ресурси новин.

"Можливо, туркменські нацисти бояться, що після українських нацистів ми відразу підемо до них? Зовсім ні, наступні на черзі прибалти та Казахстан", - йдеться у повідомленні "вагнерівців", що вкотре свідчить про агресивні наміри Росії не лише щодо України, а й інших країн колишнього СРСР.

Telegram-канал InformNapalm, коментуючи заяву російських бойовиків, зазначає, що міжнародне співтовариство має об'єднати зусилля щодо ослаблення Росії, щоб позбавити її можливості проводити агресивну політику щодо інших держав.

Нагадаємо, президент Казахстану Касим-Жомарт Токаєв у ході виступу на економічному форумі у Санкт-Петербурзі у присутності Путіна публічно назвав так звані "ДНР" і "ЛНР" квазідержавними утвореннями та заявив, що Нур-Султан не збирається їх визнати.

Висловлювання казахстанського лідера викликало нервову реакцію у РФ. Наприклад, голова Чечні Рамзан Кадиров образився, що союзники Росії з ОДКБ не хочуть вступати у війну проти України.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!

Автор: Артем Малиновский

Останні новини