8 липня 2022, 07:37

Україна та США виводять "бойових" кліщів: Росія висуває нові звинувачення

У Росії знову заговорили про біолабораторії, звинувативши Україну в експериментах із кліщами.

Україна та США виводять "бойових" кліщів: Росія висуває нові звинувачення

Росія знову згадала про "біологічну загрозу". Цього разу у Міноборони РФ заявили про те, що США в Україні проводили експерименти з іксодовими кліщами, які є джерелом поширення небезпечних інфекцій.

Інформація про це сьогодні активно афішувалась у російських ЗМІ та пабликах, у тому числі на пропагандистському каналі РІА "Новини".

Як випливає з повідомлення, збирання кліщів для проведення дослідів проводиться на півдні та сході України. Доказом того, ніби над комахами проводилися експерименти, є той факт, що у регіоні мав місце спалах захворюваності на бореліоз. Крім того, влада Росії фіксувала серйозне збільшення кількості кліщів у прикордонних регіонах.

Відомості про заражених кліщів стали продовженням серії звинувачень, які російська пропаганда висувала ще на початку війни. Тоді Україну звинувачували у проведенні небезпечних біоекспериментів і з птахами, і з кажанами, які згодом вирушали до Росії для зараження населення РФ.

Раніше повідомлялося, як у Росії всерйоз побоюються того, що США продовжать знаходити нові майданчики для розміщення біолабораторій, які їм довелося згорнути в Україні. Сенатор Ради Федерації Косачов припустив, що надалі їх розмістять у Монголії.

Звинуваченнями щодо розміщення біолабораторій на адресу Казахстану вибухнув скандальний путінський пропагандист Кеосаян.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!

Автор: Ольга Пилипенко

Останні новини