30 червня 2022, 12:38

"Це вже зрозуміло", – Юдін спрогнозував похмуре майбутнє, що чекає Росію у найближчій перспективі

Григорій Юдін вважає цілком імовірним сценарій розпаду Російської Федерації після того, як вона послабшає у війні з Україною.

"Це вже зрозуміло", – Юдін спрогнозував похмуре майбутнє, що чекає Росію у найближчій перспективі

Російський соціолог, кандидат філософських наук Григорій Юдін в інтерв'ю Наталці Влащенко розповів про дуже похмурі перспективи, які очікують на росіян. На його думку, бомбардування Харкова й інших українських міст неминуче повернуться країні-агресору бумерангом. Після того як Росія ослабне ще більше, обов'язково розпочнуться громадянські зіткнення того чи іншого ладу. "Це може бути і терор, і громадянська війна, і революція, яка у цих умовах була б, безумовно, найкращим варіантом. Але те, що Росія не втримається у своїх кордонах, це вже зрозуміло", - висловив упевненість експерт.

Сьогодні Росія утримує Херсон, а це означає, що ті межі, які були більш-менш встановлені, зламалися та попливли. "Але раз вони попливли, то вони можуть попливти в обидві боки, і тому так, мені здається, що з огляду на гіперцентралізованість Росії, в якій 80-90% ресурсів сконцентровано в одному місті, та чи інша форма розпаду або перебудови кордонів - вельми ймовірний сценарій", - зазначив соціолог. Потім він додав, що це може відбуватися дуже тяжко і мало кому сподобається.

Єдине, на що доводиться розраховувати, це те, що РФ зможе зберегти якусь політичну єдність, яка могла б розвивати країну далі. "У Росії досить осудних, розумних, сучасних і прогресивних людей, які, безумовно, готові до цього", - заявив експерт.

Після цього Юдін підкреслив, що йдеться все-таки про майбутнє, зараз же потрібно зосередитися на боротьбі з російськими окупантами, які продовжують захоплювати українські землі.

Раніше Андрій Піонтковський розповів, що під час переговорів Володимир Путін погрожував Олександру Лукашенку розправою: "Живим звідси не поїде".

Також ми повідомляли, що у Москві сталася найбільша пожежа через займання ангара із шинами.

Нагадаємо, дружини військовослужбовців із Бурятії звернулися до влади з вимогою повернути чоловіків з українських фронтів: "Вони виснажені морально та фізично".

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!

Автор: Дарья Александрова

Останні новини