21 червня 2022, 21:07

Дагестан красиво потролив "спецоперацію" Путіна, порівнявши ЗС РФ зі стадом овець, - у Росії скандал

У Росії спалахнув грандіозний скандал через "патріотичну" акцію у Дагестані.

Дагестан красиво потролив "спецоперацію" Путіна, порівнявши ЗС РФ зі стадом овець, - у Росії скандал

Ура-патріотизм у Росії вийшов на новий рівень у зв'язку із військовою авантюрою Кремля в Україні. Міністерство сільського господарства Дагестану під час патріотичної акції мимоволі натякнуло на те, ким насправді є окупаційна армія РФ.

Скандальний ролик лише кілька годин провисів на Telegram-каналі російського відомства, після чого був вилучений. Проте на той час він встиг розлетітися Інтернетом, передає "Україна 365".

Міністерство Дагестану показало відео перегону худоби на літне пасовище під патріотичну пісню путініста Олега Газманова "Вперед, Росія". У ролику зафіксовано сотні овець зі "Zвастикою" на боках, яка стала символом російської агресії в Україні.

Зараз у Мережі активно обговорюють, що це було: або гарний тролінг із боку Дагестану, або дурість організаторів. Більшість схиляється до другого варіанта. Водночас усі визнають глибокий сенс того, що сталося.

"Стадо овець ведуть на забій... Нічого більш символічного щодо путінської "спецоперації" ви вже не побачите", - пишуть коментатори.

Раніше Діалог.UA повідомляв, що у РФ "патріотично налаштовані артисти" підняли ціни на "послуги".

Ми також писали, що опубліковано промовистий кадр із мітингу "за РФ" на Кіпрі за гроші.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!

Автор: Татьяна Шевченко

Останні новини