16 червня 2022, 14:38

Кремль відреагував на візит до Києва Шольца, Макрона та Драги, а свої "п'ять копійок" вставив і Медведєв

У Кремлі впевнені, що лідери Німеччини, Франції та Італії вимагатимуть від Зеленського сісти за стіл переговорів із РФ.

Кремль відреагував на візит до Києва Шольца, Макрона та Драги, а свої "п'ять копійок" вставив і Медведєв

Сьогодні, 16 червня, до Києва прибула офіційна делегація представників Франції, Німеччини та Італії. У Києві впевнені, що вони привезли сюрприз у вигляді майбутнього членства України в ЄС, а ось у РФ вважають, нібито Європа вимагатиме від Києва сісти за стіл переговорів із Москвою.

РосЗМІ повідомляють, що у Кремлі вже встигли дати коментар щодо візиту Шольца, Макрона та Драги до Києва, інформує РІА "Новости".

Прес-секретар президента РФ Дмитро Пєсков заявив, що лідери ЄС мають спонукати Зеленського "реально подивитися на стан справ".

У Кремлі хочуть, щоб Європа більше не постачала Києву зброю, за допомогою якої ЗСУ змогли б швидко звільнити всі раніше захоплені Росією території.

Пєсков заявив, що нова зброя може "продовжити страждання людей".

У Кремлі не виключили, що лідери ЄС обговорюватимуть із Зеленським і питання експорту зерна. Пєсков впевнений, що у Москві поки що не можуть зрозуміти позицію Києва з цього питання, хоча варто нагадати, що Київ чудово зрозумів Кремль, коли Лавров поклявся не використовувати розміновані морські шляхи для атаки на українські міста.

Дмитро Медведєв уже встиг відреагувати на приїзд Шольца, Макрона та Драги до Києва. У своєму повідомленні він образив лідерів ЄС і заявив, що їхній приїзд не наблизить мир для України.

До 15 червня не було відомо, чи приїдуть до Києва Шольц, Макрон та Драгі. Проте 16 червня у Мережі з'явилися кадри з поїзда, де лідери ЄС виїхали до Києва. Крім вищезгаданої трійки, до Києва прибув президент Румунії Клаус Йоханніс.

Раніше ми повідомляли, як Медведєв прийшов у сказ, коли дізнався, що США готують для України нову військову допомогу.

Нагадаємо, на думку Арестовича, ЗСУ вже у червні могли б звільнити Херсон, якби Шольц підписав указ про надання Україні важкого озброєння.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!!

Автор: Дмитрий Мироненко

Останні новини