16 червня 2022, 12:49

У Сибіру горить найбільше у Росії родовище газу: вибух розірвав трубу

Велика пожежа спалахнула вночі, величезне полум'я височіє на кілька десятків метрів у висоту.

У Сибіру горить найбільше у Росії родовище газу: вибух розірвав трубу

У Росії на території Ямало-Ненецького округу стався розрив труби, після чого спалахнула масштабна пожежа на найбільшому у Росії газовому родовищі. Про це повідомляють російські інформаційні агенції з посиланням на заяву "Газпрому". У Мережі з'явилися перші відеозаписи, зняті очевидцями на камеру мобільних телефонів.

Кадри публікує Телеграм-канал "Україна 365".

На опублікованих відео можна оцінити масштаб загоряння. Очевидці стверджують, що у районі пожежі відчувається сильне підвищення температури повітря. Розрив труби становив 1400 мм, зазначають джерела.

Велика пожежа спалахнула вночі - величезне полум'я височіє на кілька десятків метрів у висоту. Джерела російського телеграм-каналу "Газ-Батюшка" зазначають, що причина вибуху подальшого займання з'ясовується російською владою.

Інформаційні агентства зазначають, що Уренгойское родовище належить до найбільших у Росії. За оцінюванням експертів, воно є третім найбільшим за запасами газу у світі. Запаси - до 10 трлн кубометрів газу.

Компанія запевняє, що на видобуток подія не вплинула.

Раніше повідомлялося, що, розпочавши вторгнення на територію України, Росія "вистрілила собі у ногу", втрачаючи ринки нафти та газу.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!

Автор: Марк Ворошилов

Останні новини