13 червня 2022, 08:03

Під Петербургом Путіну передали привіт у День РФ, порівнявши його із Гітлером

12 червня у РФ святкували День Росії, проте під Петербургом Путіну передали привіт, назвавши його Адольфом ІІ.

Під Петербургом Путіну передали привіт у День РФ, порівнявши його із Гітлером

Вчора у багатьох куточках світу люди вийшли на акції протесту, щоб Путін зупинив війну у РФ. У самій Росії були святкові заходи з нагоди Дня РФ. Їх намагалися влаштувати і на вже окупованих територіях України.

Однак і у самій РФ ще є люди, які виступають противниками зовнішньої політики Путіна. Деякі з них проживають у містечку Сіверському неподалік Санкт-Петербурга, інформує блогер Рустем Адагамов.

Він і виклав у Мережу фото із міста, на якому можна побачити невеликий плакат із написом: "Ти – не Петро I. Ти – Адольф II".

Передісторія така. На нещодавній виставці, присвяченій Петру I, виступив із промовою глава Росії. Володимир Путін говорив про те, що російський цар свого часу вирішив повернути країні всі її землі. Те саме зараз намагається зробити і він на посаді президента РФ. Диктатор завив, нібито росіянам пощастило, що саме зараз на їхню долю випала можливість повернути втрачені землі.

За словами Путіна, російський цар нічого "чужого не забирав", а лише повертав втрачене.

Путіна постійно порівнюють із Гітлером. Нещодавно відомий російський опозиціонер Олександр Невзоров знайшов "архівне фото", на якому можна побачити Гітлера та маленьку дівчинку з обличчям Путіна. "Архівний" знімок порадував користувачів Мережі.

Крім того, 12 червня Медведєв привітав росіян зі святом, виклав у Мережу фото лісу із вирубаними деревами.

Нагадаємо, Ердоган готовий організувати у Туреччині зустріч президентів РФ та України, щоб вони сіли за стіл переговорів і припинили війну.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!!

Автор: Дмитрий Мироненко

Останні новини