7 червня 2022, 14:40

Сім'ям моряків із потопленого крейсера "Москва" наказали мовчати та загрожують – розвідка

Військове командування країни-агресора РФ продовжує чинити тиск на рідних загиблих військових із флагмана "Москва", який пішов на дно Чорного моря.

Сім'ям моряків із потопленого крейсера "Москва" наказали мовчати та загрожують – розвідка

Росія всіма способами намагається приховати правду про жертв на ракетному крейсері "Москва", який затонув ще у середині квітня завдяки попаданню по ньому двох боєприпасів з боку ЗСУ.

Українські розвідники з'ясували, що родичів моряків змушують замовчувати інформацію про загиблих з метою недопущення поширення відомостей, які можуть зашкодити командуванню. Російська сторона вже проводила секретну операцію з вилучення документації та підняття тіл із затонулого військового корабля.

Про це Діалог.UA повідомляє з посиланням на сторінку ГУР Міноборони у Facebook.

На членів сімей екіпажу чинять тиск і за невиконання "рекомендацій" загрожують. З ними працює спеціальна група психологів, медиків і юристів.

Фахівці ГУР вважають, що таким способом у РФ хочуть запобігти витоку інформації про загиблих і зниклих безвісти окупантів-строковиків.

Родичам наполегливо рекомендують у жодних розмовах не порушувати тему загибелі своїх синів і чоловіків, які служили на крейсері, інакше їм загрожують кримінальним переслідуванням, а також позбавити виплат компенсацій.

Раніше до батька окупанта з "Москви" Дмитра Шкребця прийшли спецслужби, щоб залякати та зробити з нього "терориста".

Повідомлялося, що у Кремлі знайшли формулювання, яке описує причину смерті моряків, а сім'ям загиблих з крейсера "Москва" пропонують підписати заяву.

Нагадаємо, диверсант Стрєлков-Гіркін розповів, як насправді тонула "Москва".

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!

Автор: Марина Журавлева

Останні новини