7 червня 2022, 12:05

"Вже терористів почали запрошувати", – ЗМІ дізналися, хто буде гостем економічного форуму у Петербурзі

Росія, яка впала до рівня світового ізгоя через війну з Україною, змушена запрошувати на економічний форум до Петербурга представників терористів "Талібану".

"Вже терористів почали запрошувати", – ЗМІ дізналися, хто буде гостем економічного форуму у Петербурзі

Росія, що потрапила у статус країни-ізгоя, на тлі економічних санкцій та ізоляції запросила на економічний форум до Санкт-Петербурга представників афганського терористичного угруповання "Талібан". Кремлівське інформагентство ТАРС повідомляє, що у заході візьме участь тимчасовий повірений у справах Афганістану у Москві Джамал Насір Гарвал.

Примітно, що терористичне угруповання "Талібан" заборонено у Росії, проте його представника все одно офіційно запрошено на форум.

Коментуючи інформацію, російський експерт Анатолій Несміян у своєму телеграм-каналі зазначає, що другосортний склад учасників форуму опустився до представників терористичних угруповань рівня "ЛДНР".

"Коли склад іноземних учасників звузився до представника "ЛНР", хоч-не-хоч доводиться запрошувати "Талібан" для участі у міжнародному форумі. Інших уже й не залишилося.

Втім, ще не пізно запросити представників картелю "Сіналоа", китайських тріад і партнерів із ІДІЛ. Компанія підбереться душевна та цілком відповідна. На батьківщині кооперативу "Озеро" кому ще зустрічатися?" - пише експерт.

Раніше візит представників терористів "Талібану" до Москви та їх вшанування викликали резонанс у світових ЗМІ.

Раніше рух "Талібан" звинуватив Таджикистан, союзника РФ, у втручанні у внутрішні справи Афганістану та пообіцяв протидію.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!

Автор: Марк Ворошилов

Останні новини