7 червня 2022, 19:29

"Або ішак здохне, або падишах", – економіст констатував параліч системи керування у РФ

Війна з Україною зруйнувала не лише російську економіку, а й усю систему керування у РФ, вважає Дмитро Потапенко.

"Або ішак здохне, або падишах", – економіст констатував параліч системи керування у РФ

Система керування у Росії буквально паралізована. Влада не намагається вирішувати проблеми, які котяться на країну як снігова куля.

Таку думку висловив російський економіст і підприємець Дмитро Потапенко у коментарі хрещениці диктатора РФ Володимира Путіна Ксенії Собчак.

Потапенко був обурений тим фактом, що влада Росії не змогла домовитися із Заходом по-тихому, щоб уникнути дефолту за держборгом. Експерт РФ вважає, що це можна було провернути, шантажуючи світ продовольчою кризою.

"Якщо чесно, я розраховував на те, що наша влада закулісна веде переговори у контексті того, що ми, Росія, даємо можливість розблокування українських портів, вивезення зерна, а Мінфін США нам по-тихому продовжує ліцензію на виплату за облігаціями. Я розраховував, що нашій владі вистачить розуму не бикувати, а домовиться по-тихому, кулуарно", - повідомив Потапенко.

Проте, зазначив він, розуму російській владі на цей "міжсобойчик" з Америкою не вистачило.

На його думку, уряд Росії, замість того щоб витягувати країну з економічної катастрофи, лише рятує свої шкіри.

"Судячи з усього, наша влада, весь уряд, зараз займаються зовсім іншим - збереженням крісел ... Зараз у мене є стійке абсолютно не переконання, а знання, що вся верхівка російської влади займається однією і тією ж казкою: "або ішак здохне, або падишах". Завдання - день простояти, ніч протриматися, щоб по тобі не прокотилися внутрішньокорпоративні репресії, і зображувати найвищий рівень лояльності. При цьому вони чітко розуміють, що система керування не працює", - заявив Потапенко.

Довідка

Важливо відзначити, що Потапенко є у базі українського "Миротворця" як посібник російської агресії проти України. Його звинувачують в антиукраїнській пропаганді, а також участі у легалізації окупації українських територій.

"У моєму розумінні, цього кордону (між Україною і РФ - ред.) взагалі не має існувати", - заявляв російський економіст.

Раніше Діалог.UA повідомляв, що економіст прокоментував подорожчання "борщового набору" у РФ: "Подобається, не подобається – терпи, моя красуня".

Ми також писали, що Потапенко розповів про те, як Кремль насправді ставиться до Донбасу: "Все одно що пустка".

Редакція сайту не несе відповідальності за зміст блогів. Думка редакції може відрізнятись від авторської.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!

Останні новини