27 травня 2022, 08:15

У Росії обізвали Шольца "незаконнонародженим", пригрозивши ядерною зброєю

У Росії її сильно обурилися тим, що Олаф Шольц не хоче грати за правилами Росії.

У Росії обізвали Шольца "незаконнонародженим", пригрозивши ядерною зброєю

Напередодні у прямому ефірі на одному з пропагандистських телеканалів голова партії "Батьківщина" Олексій Журавльов вирішив пройтися за заявами канцлера ФРН щодо Росії.

Учора, 26 травня, у програмі Скабеєвої на телеканалі "Росія-1" Журавльов був обурений заявами Шольца, що Німеччина та весь світ не можуть ухвалити правил, які диктує Росія, інформує "Український Діалог".

Російський політик назвав Шольца "ублюдком" і пригрозив йому ядерною війною. Журавльов підкреслив, що Москва змусить Німеччину прийняти її правила, як би того не хотілося Шольцу.

Далі більше. Журавльов дуже розійшовся, перебував у збудженому стані та постійно погрожував ядерною зброєю. За його словами, якщо Москва зважиться на ядерний удар по Берліну, то Вашингтон не захищатиме Німеччину.

Виступаючи на Всесвітньому економічному форумі у Давосі, канцлер Німеччини дав зрозуміти, що Захід не прийме мир в Україні на умовах Путіна. Шольц наголосив, що не можна усьому світу диктувати свої правила, постійно погрожуючи застосувати ядерну зброю.

Раніше ми повідомляли, що у травні Шольц поспілкувався з Путіним, який відмовляється приймати реалії, а хоче й надалі гнути свою лінію щодо України.

Нагадаємо, мер Дніпра Філатов розкритикував заяву Шольца щодо постачання Україні важкого озброєння.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!!

Автор: Дмитрий Мироненко

Останні новини