25 травня 2022, 15:58

Стрєлков заявив про плани Китаю створити "народні республіки" у Сибіру та на Далекому Сході РФ

Стрєлков прогнозує створення на територіях Сибіру та Далекого Сходу РФ "народних республік" під контролем Китаю.

Стрєлков заявив про плани Китаю створити "народні республіки" у Сибіру та на Далекому Сході РФ

Один із перших ватажків "ДНР" і офіцер російських спецслужб Ігор Стрєлков-Гіркін за підсумками війни з Україною прогнозує створення Китаєм на території Росії "народних республік" за прикладом ОРДЛО.

Про це він заявив у ході ефіру на одному з російських YouTube-каналів, прогнозуючи можливість розпаду та розчленування Росії на частини, повідомляє ТГ Украина 365".

На його думку, одним із головних підсумків війни з Україною може бути зміна влади у РФ на прозахідний уряд, що стане геополітичною загрозою становищу Китаю, влада якого спробує створити на території Далекого Сходу Росії, а також Сибіру "народних республік".

"Китай це не терпітиме, і на Далекому Сході, і у Сибіру у нас з'являться "народні республіки", тим більше, що там багато національних регіонів - Якутія, Чукотка", - заявив Стрєлков.

За його словами, Китай демонстративно відмовляється від спроб змусити китайські комерційні компанії допомогти Росії обійти західні санкції, маючи чіткі цілі щодо російських територій.

Раніше ексглавар бойовиків Донбасу Ігор Стрєлков підтверджував дані про "великий наступ армії РФ на Донбасі, який "захлинувся".

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!

Автор: Марк Ворошилов

Останні новини